Bayern Monachium: Możliwa wzmożona aktywność na finiszu okna transferowego

Bayern Monachium: Możliwa wzmożona aktywność na finiszu okna transferowego fot. fabio1s / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: SPORT1

Bayern Monachium sprowadził tego lata trzech nowych zawodników, ale wcale nie jest powiedziane, że niebawem nie przybędą kolejni. W międzyczasie zespół może opuścić nawet trzech graczy - informuje SPORT1.

„Gwiazda Południa” była aktywna na rynku transferowym tak naprawdę jeszcze przed jego oficjalnym otwarciem, co pozwoliło jej na zatrudnienie Dayota Upamecano, Omara Richardsa oraz Svena Ulreicha już pierwszego lipca.

Tak się składa, że ten drugi może zanotować rychłe rozstanie z monachijczykami, a jak podkreśla SPORT1, wszystko zależy od wysokości ofert. To samo dotyczy Michaëla Cuisance’a.

Julian Nagelsmann nie szczędzi pochwał Coretinowi Tolisso, którego umowa wygasa za niespełna 12 miesięcy. On jednak również może podzielić los wspomnianej dwójki, ale wtedy konieczny byłby angaż piłkarza na jego miejsce.

Tu pojawia się nazwisko Marcela Sabitzera, który znajduje się w identycznej sytuacji kontraktowej jak Francuza. Mistrz Niemiec nie zamierza jednocześnie płacić za Austriaka kroci, co utrudnia rozmowy z RB Lipsk. Oprócz środkowego pomocnika przyjść może także ofensywny gracz - Amine Adli z Toulouse, a niewykluczone jest sprowadzenie prawego obrońcy.

Ponadto w najbliższych dniach powinniśmy spodziewać się przedłużenia porozumień z Leonem Goretzką oraz Joshuą Kimmichem, co pozwoli na poprawienie atmosfery w drużynie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy