Bayern Monachium o krok od bardzo dużego transferu Sané

Bayern Monachium o krok od bardzo dużego transferu Sané
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Kicker

Bayern Monachium powinien przy drugiej próbie ustalić warunki pozyskania Leroy'a Sané z Manchesterem City - przekonuje „Kicker”.

Niemieckie media są zgodne, że przedstawiciele „Bawarczyków” porozumieli się już z 24-letnim zawodnikiem w sprawie indywidualnego kontraktu, który miałby obowiązywać do 30 czerwca 2025 roku.

Tym samym ekipa z Allianz Areny musi tylko lub aż ustalić wysokość kwoty odstępnego za skrzydłowego z Manchesterem City, który miał rzekomo oczekiwać za swojego piłkarza oferty opiewającej na 85 milionów euro.

Bayern Monachium nie zamierza przeznaczyć aż takie sumy na sprowadzenie Leroy'a Sané i rozpoczął negocjacje z aktualnym mistrzem Anglii od oferty wynoszącej tylko 40 milionów euro.

„The Citizens” nie zaakceptowali takiej propozycji, ale „Kicker” przekonuje, że dotychczasowy pracodawca reprezentanta Niemiec ma go wyceniać na znacznie mniejszą sumę niż do tej pory przypuszczano i jest ponoć skłonny sprzedać go za zaledwie 50 milionów euro.

Z tego też powodu wspomniane źródło uważa, że „Bawarczycy” osiągną porozumienie z Manchesterem City przy złożeniu drugiej propozycji i tym samym przejdą do formalności związanych z zakontraktowaniem 24-letniego zawodnika.

Jeżeli powyższe informacje znajdują swoje potwierdzenie, to przedstawiciele Bayernu osiągną wielki sukces, ponieważ mało kto przypuszczał, że nawet w czasie kryzysu finansowego wywołanego przez pandemię koronawirusa uda się im sprowadzić Sané po tak promocyjnej cenie.

W tym aspekcie pragniemy przypomnieć, że ekipa z Monachium była latem gotowa wyłożyć ponad 100 milionów euro na pozyskanie reprezentanta kraju, który przez zerwanie więzadeł krzyżowych nie trafił ostatecznie przed startem sezonu do ekipy z Allianz Areny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy