Bayern Monachium odzyska pieniądze zainwestowane w Lucasa Hernándeza?!

Bayern Monachium odzyska pieniądze zainwestowane w Lucasa Hernándeza?! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bild

Lucas Hernández znalazł się w gronie zawodników typowanych do zasilenia szeregów Newcastle United - uważa „Bild”.

Drużyna popularnych „Srok” ma w najbliższym czasie zostać przejęta przez Saudyjski Fundusz Inwestycyjny, którym zarządza książę koronny Mohammad bin Salman.

Potencjalny nowy właściciel klubu ze St James’ Park nie zamierza stopniowo budować silnego zespołu i od razu chce wkroczyć na rynek transferowy z pokaźnym zastrzykiem gotówki, a to ma wiązać się z pozyskaniem wartościowych graczy.

W mediach pojawiło się już wiele nazwisk piłkarzy, którzy już od nowego sezonu mogliby występować w Newcastle United. Teraz dziennikarze „Bilda” przekonują, że do grona zawodników znajdujących się na celowniku angielskiej drużyny dołączył Lucas Hernández z Bayernu Monachium.

Reprezentant Francji przeniósł się do ekipy z Bundesligi przed startem obecnego sezonu z Atlético Madryt za rekordową kwotę opiewająca na 80 milionów euro.

Władze „Bawarczyków” nie mogą być na razie zadowolone z zainwestowanych pieniędzy w sprowadzenie uniwersalnego defensora, ponieważ ten wystąpił w zaledwie 14 meczach. W tym aspekcie warto zauważyć, że 24-letni piłkarz stracił sporą część sezonu przez kontuzję, ale i tak po powrocie do pełni zdrowia nie może liczyć na odgrywanie jednej z kluczowych ról w klubie z Allianz Areny.

Ten fakt mogą starać się wykorzystać wysłannicy „Srok”, którzy mieli już nawiązać kontakt z zawodnikiem w celu wybadania możliwości podjęcia próby jego pozyskania.

Bayern Monachium nie przejawia obecnie chęci do szybkiego zakończenia współpracy z obrońcą, ale w przypadku otrzymania oferty pozwalającej mu odzyskać sumę zainwestowaną w sprowadzenie Francuza, byłby w stanie zmienić zdanie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie” Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy