Bayern Monachium sięgnie po brazylijskiego środkowego obrońcę?!

Bayern Monachium sięgnie po brazylijskiego środkowego obrońcę?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Kicker

Bayern Monachium wykazał zainteresowanie osobą Diego Carlosa z Sevilli - poinformował „Kicker”.

Mistrz Niemiec postawił sobie za główny cel zakontraktowanie przed rozpoczęciem nowego sezonu przede wszystkim utalentowanego środkowego obrońcy, skrzydłowego oraz prawego defensora.

Dwa z nich udało się już zrealizować w postaci nawiązania współpracy z Tanguy'em Kouassim i Leroy'em Sané, dlatego teraz „Bawarczycy” sposobią się w dużej mierze do wzmocnienia prawej flanki obrony.

Dziennikarze „Kickera” przekonują jednak, że władze ekipy z Monachium w obawie przed odejściem Davida Alaby i Jérôme'a Boatenga poważnie zastanawiają się nad uzupełnieniem formacji defensywnej o jeszcze jednego stopera, którym mógłby zostać Diego Carlos z Sevilli.

Wysłannicy Bayernu na razie przyglądają się poczynaniom 27-letniego zawodnika i nie podejmują żadnych konkretnych kroków zmierzających do pozyskania Brazylijczyka, który jest związany z klubem z Andaluzji do połowy 2024 roku i ma rzekomo w umowie zapisaną klauzulę wykupu opiewającą na 75 milionów euro.

Drużyna z Allianz Areny w przypadku podjęcia próby sprowadzenia byłego gracza Nantes z całą pewnością będzie dążyć do wyłożenia zdecydowanie niższej sumy za tego obrońcę, który rozegrał do tej pory 40 spotkań dla Sevilli i zdobył w nich dwie bramki.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy