Bayern Monachium śledzi poczynania rewelacji Ligue 1

Bayern Monachium śledzi poczynania rewelacji Ligue 1 fot. Timo Nausch / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky

Bayern Monachium jest zainteresowany pozyskaniem Leny'ego Yoro z Lille po zakończeniu bieżących rozgrywek - przekazał Florian Plettenberg ze Sky.

W minionych dniach pojawiły się we francuskich mediach doniesienia o obserwowaniu utalentowanego defensora przez wysłanników czołowych europejskich klubów w postaci Paris Saint-Germain, Realu Madryt i wspomnianych „Bawarczyków”.

Spośród nich tylko pierwsza ekipa bierze poważnie pod uwagę sprowadzenie do siebie 18-letniego środkowego obrońcę jeszcze w trakcie obecnego sezonu. Lille jest w stanie przystać na zawarcie takiej transakcji, ale pod warunkiem zatrzymania u siebie wychowanka do zakończenia bieżących zmagań.

Ekipa z Parc des Princes nie byłaby raczej zainteresowana takim rozwiązaniem. Inny pogląd na całą sytuację mają pozostałe dwie marki. Przekonuje o tym Florian Plettenberg ze Sky w kontekście Bayernu Monachium.

Wysłannicy urzędującego mistrza Niemiec uważają defensora za wielce ekscytującego gracza, który na obecnym etapie rozgrywek może pochwalić się fantastyczną celnością podań - 94 procent.

Kontrakt Leny'ego Yoro z Lille obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku. Zespół z Francji chętnie przedłużyłby z nim współpracę, ale jest świadomy, że będzie mu o to bardzo trudno.

18-letni obrońca zanotował trzy trafienia w osiemnastu występach w tym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy