Bayern Monachium wyrzucił nagle trenera bramkarzy. Miał być „kretem”

Bayern Monachium wyrzucił nagle trenera bramkarzy. Miał być „kretem”
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: SPORT1 | Sky Sport Deutchland | Bild

Toni Tapalović po ponad 11 latach został pozbawiony funkcji trenera bramkarzy w Bayernie Monachium. Wszystko przez wynoszenie informacji ze sztabu szkoleniowego - informuje SPORT1.

W poniedziałek dosyć niespodziewanie szkoleniowiec zakończył pracę na Allianz Arenie. Klub nie podał powodów takiej decyzji.

Jak informował „Bild”, chodziło o problemy w komunikacji z Julianem Nagelsmannem, pierwszym trenerem.

SPORT1 poszło o krok dalej i donosi, że Toni Tapalović był podejrzewany o przekazywanie poufnych informacji Manuelowi Neuerowi, kapitanowi drużyny. Następnie wieści trafiały do reszty członków kadry. W ten sposób dochodziło niejako do sabotowania decyzji Nagelsmanna.

Chorwat w pożegnalnym poście w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcia ze wszystkimi szkoleniowcami, z którymi współpracował w stolicy Bawarii. Byli to Pep Guardiola, Jupp Heynckes, Carlo Ancelotti, Niko Kovač i Hans-Dieter Flick. Zabrakło oczywiście obecnego opiekuna zespołu.

Sky Sport Deutchland podaje, że na tę decyzję piłkarze zareagowali dużym zdziwieniem.

Obecnie golkiperzy pracują pod okiem Toma Starke’a, na co dzień szkoleniowca bramkarzy w sekcji U-19.

Tak będzie do czasu znalezienia następcy Tapalovicia, który przybył do Bayernu wraz z Neuerem. Panowie utrzymywali znakomite relacje.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy