Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer

Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer fot. daykung / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Christian Falk [Caughtoffside.com]

Przyjście do Bayernu Monachium Thomasa Tuchela może pomóc Bawarczykom przeprowadzić transfer Harry'ego Kane'a - sugeruje Christian Falk na łamach Caughtoffside.com.

Zmiana trenera Bayernu Monachium nastąpiła momentalnie. Dopiero co ukazały się pierwsze konkretne informacje na temat zwolnienia Juliana Nagelsmanna, a klub potwierdził rozstanie z nim i nawiązanie współpracy z Thomasem Tuchelem. Przed mistrzem Niemiec nowy rozdział w historii.

Przybycie do klubu nowego trenera często wiąże się ze zmianami kadrowymi. Rewolucji w Monachium raczej nie ma się co spodziewać, natomiast rozpoczęcie pracy przez Tuchela może pomóc Bawarczykom przyciągnąć do siebie Harry'ego Kane'a. Tak uważa przynajmniej Christian Falk.

„Tuchel będzie miał jeden strzał - to może być kosztowne. To może być Harry Kane. Jest zainteresowany wieloma graczami, więc muszą zdobyć pieniądze. Ostatecznie szansa na sprowadzenie Kane'a jest większa, gdy dołączył do klubu i myślę, że latem coś może się wydarzyć” - przekazał niemiecki dziennikarz.

Umowa Kane'a z Tottenhamem jest ważna do połowy 2024 roku. Londyńczycy chcą ją przedłużyć, ale na ten moment porozumienia nie ma i każdy scenariusz wydaje się możliwy. Ważne w kontekście przyszłości 29-latka może okazać się to, kto zostanie nowym menedżerem ekipy ze stolicy Anglii. Odejście Antonio Conte po sezonie jest bardzo prawdopodobne.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer FC Barcelona z rozpaczliwą prośbą do Lionela Messiego FC Barcelona z rozpaczliwą prośbą do Lionela Messiego Real Madryt już wie, co z przyszłością Karima Benzemy Real Madryt już wie, co z przyszłością Karima Benzemy Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy