Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem

Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem fot. Bayern Monachium
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Kicker

Thomas Tuchel zrezygnował z zaplanowanych rozmów z Tottenhamem na rzecz przyjęcia oferty Bayernu Monachium - poinformował „Kicker”.

Przedstawiciele „Bawarczyków” wykorzystali marcową przerwę w ligowych rozgrywkach do omówienia najbliższej przyszłości klubu.

W ten sposób podjęli zaskakującą decyzję o przedwczesnym zakończeniu współpracy z Julianem Nagelsmannem na rzecz powierzenia sterów nad pierwszym zespołem Thomasowi Tuchelowi.

Były opiekun Mainz, Borussii Dortmund, Paris Saint-Germain czy Chelsea został już zaprezentowany na nowym stanowisku, które w finalnym rozrachunku mógłby nie objąć, gdyby Bayern Monachium spóźnił się z wysłaniem mu konkretnej propozycji.

Świadczą o tym doniesienia przekazane przez „Kickera”, wedle którego 49-letni szkoleniowiec miał w ostatni wtorek umówione spotkanie z władzami Tottenhamu.

Niemiec zrezygnował w ostatniej chwili z udania się w podróż do Londynu, gdzie był brany mocno pod uwagę w kontekście zastąpienia Antonio Conte, na rzecz podjęcia rozmów z „Bawarczykami”.

„Koguty” mogą finalnie wyjść zwycięsko z całego tego zamieszania, ponieważ utrata szansy na zatrudnienie Tuchela otworzyła przed nimi okazję do nawiązania współpracy z... Nagelsmannem.

***

Pierwsze słowa Thomasa Tuchela po zatrudnieniu w Bayernie Monachium

Władze Bayernu Monachium tłumaczą decyzję o zwolnieniu Juliana Nagelsmanna

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy