Bayern porozumiał się z reprezentantem Niemiec!

Bayern porozumiał się z reprezentantem Niemiec! fot.
Paweł Machitko
Źródło: SportBild

Według „SportBilda” Timo Werner jest zdecydowany na przeprowadzkę do Bayernu Monachium.

Działacze mistrza Niemiec znaleźli już porozumienie z agentem Karlheinz Försterem w sprawie warunków kontraktu indywidualnego zawodnika , niezależnie od tego, czy ten przeniósłby się do Bawarii w najbliższym oknie czy dopiero za rok.

Wciąż jednak Bayern nie złożył oficjalnej oferty obecnemu klubowi Wernera, RB Lipsk. Umowa reprezentanta Niemiec obowiązuje tylko do 30 czerwca 2020 roku, więc Bayern z pewnością będzie liczył na promocję w sprawie letniej wyceny.

Napastnik, który 6 marca obchodzi 23. urodziny, w trwającym sezonie Bundesligi strzelił 11 bramek i zaliczył dwie asysty w 21 meczach. Jest wychowankiem Stuttgartu. RB Lipsk latem 2016 roku zapłacił za niego 14 milionów euro.

Bayern potwierdził już jeden letni transfer - ze Stuttgartu przyjdzie Benjamin Pavard. Następnym ogłoszonym nabytkiem powinien być Lucas Hernández, który ma kosztować 80 milionów euro.

W kręgu zainteresowań monachijczyków znajduje się też Kai Havertz z Bayeru Leverkusen. W kolejce czeka też Callum Hudson-Odoi, o którego wyciągnięcie z Chelsea walczono już zimą.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy