Bayern porozumiał się z reprezentantem Niemiec!

Bayern porozumiał się z reprezentantem Niemiec!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: SportBild

Według „SportBilda” Timo Werner jest zdecydowany na przeprowadzkę do Bayernu Monachium.

Działacze mistrza Niemiec znaleźli już porozumienie z agentem Karlheinz Försterem w sprawie warunków kontraktu indywidualnego zawodnika , niezależnie od tego, czy ten przeniósłby się do Bawarii w najbliższym oknie czy dopiero za rok.

Wciąż jednak Bayern nie złożył oficjalnej oferty obecnemu klubowi Wernera, RB Lipsk. Umowa reprezentanta Niemiec obowiązuje tylko do 30 czerwca 2020 roku, więc Bayern z pewnością będzie liczył na promocję w sprawie letniej wyceny.

Napastnik, który 6 marca obchodzi 23. urodziny, w trwającym sezonie Bundesligi strzelił 11 bramek i zaliczył dwie asysty w 21 meczach. Jest wychowankiem Stuttgartu. RB Lipsk latem 2016 roku zapłacił za niego 14 milionów euro.

Bayern potwierdził już jeden letni transfer - ze Stuttgartu przyjdzie Benjamin Pavard. Następnym ogłoszonym nabytkiem powinien być Lucas Hernández, który ma kosztować 80 milionów euro.

W kręgu zainteresowań monachijczyków znajduje się też Kai Havertz z Bayeru Leverkusen. W kolejce czeka też Callum Hudson-Odoi, o którego wyciągnięcie z Chelsea walczono już zimą.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy