Bayern zainteresowany Danim Alvesem

Bayern zainteresowany Danim Alvesem
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Sport

Hiszpańskie media spekulują, że Bayern Monachium jest zainteresowany zakontraktowaniem Daniego Alvesa.

Kontrakt Daniego Alvesa z FC Barcelona wygasa po zakończeniu obecnego sezonu i nic nie wskazuje na to, że zostanie przedłużony. Tę sytuację chce podobno wykorzystać Bayern Monachium.

Alves mógłby trafić do Niemiec na zasadzie wolnego transferu. Zwolennikiem takiego ruchu jest podobno Pep Guardiola, który doskonale zna się z Brazylijczykiem z okresu wspólnej współpracy w "Blaugranie".

Oprócz Bawarczyków duże zainteresowanie 31-latkiem wykazują też m.in. Juventus FC i Manchester United. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy