Bayern zainteresowany Danim Alvesem

Bayern zainteresowany Danim Alvesem
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Sport

Hiszpańskie media spekulują, że Bayern Monachium jest zainteresowany zakontraktowaniem Daniego Alvesa.

Kontrakt Daniego Alvesa z FC Barcelona wygasa po zakończeniu obecnego sezonu i nic nie wskazuje na to, że zostanie przedłużony. Tę sytuację chce podobno wykorzystać Bayern Monachium.

Alves mógłby trafić do Niemiec na zasadzie wolnego transferu. Zwolennikiem takiego ruchu jest podobno Pep Guardiola, który doskonale zna się z Brazylijczykiem z okresu wspólnej współpracy w "Blaugranie".

Oprócz Bawarczyków duże zainteresowanie 31-latkiem wykazują też m.in. Juventus FC i Manchester United. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy