Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy

Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Christian Falk I Fabrizio Romano

Wszystko wskazuje na to, że łączony od dawna z przenosinami do Bayernu Max Aarons jednak nie dołączy do klubu z Monachium.

Władze mistrza Niemiec z wyprzedzeniem potwierdziły letni transfer Dayota Upamecano z RB Lipsk. Przesądzone, choć na razie nie pojawił się komunikat w tej sprawie, ma być również zakontraktowanie Omara Richardsa z Reading.

Jak podawał kilkanaście dni temu Christian Falk ze „Sport Bilda”, Bayern myśli już o kolejnych transferach, uznając za priorytety ściągnięcie nowego prawego obrońcy oraz pomocnika. W przypadku boku defensywy numerem jeden na liście miał być właśnie 21-letni Aarons, który znajdował się na celowniku monachijczyków już parę miesięcy temu.

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Falka działacze Bayernu zdecydowali jednak, że nie będą składać oferty za reprezentującego barwy Norwich City Anglika.

Informację Falka przekazał dalej Fabrizio Romano, uzupełniając ją o prawdopodobny powód takiego obrotu sprawy. Po odbyciu wstępnych rozmów z Norwich Bayern po prostu nie jest przekonany do zapłaty 35 milionów euro za defensora. Włoski dziennikarz przypomniał jednocześnie, że do gry o jego podpis włączył się Everton, który podjął już konkretne kroki w tej sprawie. Jego sytuację obserwuje też Manchester United, ale to, czy przejdzie do działania, okaże się w najbliższych miesiącach.

Decyzja o braku transferu Aaronsa nie jest oczywiście jednoznaczna z tym, że Bayern w ogóle nie będzie starał się pozyskać nowego prawego obrońcę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy