BBC: Faworyt na nowego menedżera Krychowiaka

BBC: Faworyt na nowego menedżera Krychowiaka fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: BBC

West Bromwich Albion prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy z Alanem Pardew – poinformowało „BBC”.

Według brytyjskich mediów Pardew jest faworytem do zastąpienia zwolnionego niedawno Tony’ego Pulisa. Walijczyk prowadził drużynę przez niemal trzy lata. 

Pardew pozostaje bezrobotny od grudnia poprzedniego roku, gdy został zwolniony z Crystal Palace. Jak podały brytyjskie media, 56-latek miał pod koniec ubiegłego tygodnia spotkać się z dyrektorem generalnym West Bromwich Albion, Johnem Williamsem.

Decyzja na temat konkretnego następcy Pulisa nie została jeszcze podjęta i WBA wciąż rozmawia z kilkoma kandydatami. Pardew jest w tej chwili najbliżej objęcia posady, ale niedawno działacze klubu, w którym występuje Grzegorz Krychowiak, kontaktowali się również ze Slavenem Biliciem. Chorwat nie był jednak zainteresowany podjęciem rozmów z drużyną z Premier League.

Wśród ewentualnych następców Pulisa wymieniono wielu szkoleniowców, często bardzo różnych pod względem preferowanego stylu gry. Z objęciem drużyny byli już łączeni: Nigel Pearson, Craig Shakespeare, Sam Allardyce, Michael O'Neill, Derek McInnes i Óscar García.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy