BBC: Norwich złożyło ofertę za Curtisa Daviesa

BBC: Norwich złożyło ofertę za Curtisa Daviesa
Tomasz Gadaj
Tomasz Gadaj
Źródło: BBC

Norwich City kontynuuje ofensywę transferową. Według BBC, "Kanarki" złożyły ofertę za Curtisa Daviesa.

Ekipa Chrisa Hughtona zaoferowała za defensoraBirmingham City półtora miliona funtów plus 500 tysięcy funtów w razie rozegrania przez Anglika określonej liczby spotkań. Podobnie jak w przypadku dzisiejszego transferu Luciano Becchio, transkacja ma być obustronna. W ramach rozliczenia za środkowego obrońce na St Andrew's powędrować ma Leon Barnett.

Curtis Davies najbardziej znany jest z gry w Aston Villi, dla której w ciągu 3,5 sezonu rozegrał 66 spotkań. 28-latek od dwóch lat występuje w Birmingham. Defensor jest także byłym młodzieżowym reprezentantem Anglii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy