Becali chce błyskawicznego powrotu do gry. „Kwarantanna? Jaka kwarantanna? Piłka nożna to ich praca!”

Becali chce błyskawicznego powrotu do gry. „Kwarantanna? Jaka kwarantanna? Piłka nożna to ich praca!” fot. Vlad Hogea | Wikipedia
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Digi Sport | Pro X

Gigi Becali wygłosił kontrowersyjną tezę na temat wznowienia rozgrywek w kraju w obliczu panującej pandemii koronawirusa.

Właściciel i prezes FCSB (dawniej Steaua Bukareszt) nie boi się zabierać głosu na trudne tematy i bardzo często wywołuje olbrzymie wzburzenie w środowisku po wypowiedzianych przez siebie słowach. Nie inaczej stało się tym razem, kiedy to w telewizji Pro X wyraził swoje zniecierpliwienie obowiązującym zawieszeniem krajowych rozgrywek.

- Kwarantanna? Jaka kwarantanna? Piłka nożna to ich praca! Jeśli spytasz mnie, co mam na myśli, odpowiadam - kto jest chory, ten zostanie w domu, a kto nie, ten idzie grać lub do widzenia. To jest wirus, z którym musimy żyć, dlatego ci, którzy go nie mają, powinni pracować, występować na boisku, strzelać bramki czy sędziować - powiedział Gigi Becali.

- Nie boję się tego koronawirusa. On nawet nie jest widoczny. Dobra, tutaj trochę żartuję, bo ludzie różnie o nim mówią, ale co mamy teraz robić? Powinniśmy zamknąć się w domach? Mamy przestać pracować i jeść? Kto umiera, ten umiera. A kto żyje, ten żyje. To jest proste, dlatego jak najszybciej musimy uruchomić piłkę nożną! - dodał działacz.

Rumuni wciąż przygotowują plan powrotu do rozgrywek. Nie tak dawno w mediach popularna była opcja jego kontynuowania w Turcji, ale utknęła ona w martwym punkcie i wiele na to wskazuje, że nie jest już rozpatrywana.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy