Becali chce błyskawicznego powrotu do gry. „Kwarantanna? Jaka kwarantanna? Piłka nożna to ich praca!”

Becali chce błyskawicznego powrotu do gry. „Kwarantanna? Jaka kwarantanna? Piłka nożna to ich praca!” fot. Vlad Hogea | Wikipedia
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Digi Sport | Pro X

Gigi Becali wygłosił kontrowersyjną tezę na temat wznowienia rozgrywek w kraju w obliczu panującej pandemii koronawirusa.

Właściciel i prezes FCSB (dawniej Steaua Bukareszt) nie boi się zabierać głosu na trudne tematy i bardzo często wywołuje olbrzymie wzburzenie w środowisku po wypowiedzianych przez siebie słowach. Nie inaczej stało się tym razem, kiedy to w telewizji Pro X wyraził swoje zniecierpliwienie obowiązującym zawieszeniem krajowych rozgrywek.

- Kwarantanna? Jaka kwarantanna? Piłka nożna to ich praca! Jeśli spytasz mnie, co mam na myśli, odpowiadam - kto jest chory, ten zostanie w domu, a kto nie, ten idzie grać lub do widzenia. To jest wirus, z którym musimy żyć, dlatego ci, którzy go nie mają, powinni pracować, występować na boisku, strzelać bramki czy sędziować - powiedział Gigi Becali.

- Nie boję się tego koronawirusa. On nawet nie jest widoczny. Dobra, tutaj trochę żartuję, bo ludzie różnie o nim mówią, ale co mamy teraz robić? Powinniśmy zamknąć się w domach? Mamy przestać pracować i jeść? Kto umiera, ten umiera. A kto żyje, ten żyje. To jest proste, dlatego jak najszybciej musimy uruchomić piłkę nożną! - dodał działacz.

Rumuni wciąż przygotowują plan powrotu do rozgrywek. Nie tak dawno w mediach popularna była opcja jego kontynuowania w Turcji, ale utknęła ona w martwym punkcie i wiele na to wskazuje, że nie jest już rozpatrywana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy