Becali sprowadzony na ziemię. FCSB poza burtą Ligi Europy

Becali sprowadzony na ziemię. FCSB poza burtą Ligi Europy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Telekom Sport| Transfery.info

Vitória pokonała FCSB i zapewniła sobie awans do fazy grupowej Ligi Europy.

W czwartkowe popołudnie wiele zespołów toczyło bój o awans do fazy grupowej Ligi Europy. W tej grupie znalazły się między drużyny Vitórii oraz FCSB.

Pierwsze starcie obu tych ekip zakończyło się bezbramkowym remisem i obie ekipy podchodziły do rewanżu w podobnym położeniu. Przed meczem atmosferę podgrzewał enigmatyczny właściciel rumuńskiego klubu, George Becali.

Słynący z kontrowersyjnych wypowiedzi biznesmen oraz polityk udzielił wypowiedzi jednemu z dziennikarzy.

- Oni walczyliby o utrzymanie, gdyby grali tu, w Rumunii. Są jak Chiajna, po prostu nie mogą z nami wygrać. Mam nadzieję, że zdobędziemy więcej bramek, stracimy maksymalnie jedną. Liczę na zwycięstwo 2:1 - dodał, nawiązując do Concordii Chiajna, które w poprzednim sezonie zgromadziła na swoim koncie tylko 18 punktów i zajęła ostatnie miejsce w rumuńskiej Liga I.

- Jeśli nas wyeliminują, urwę sobie głowę! Jesteśmy od nich o trzy klasy lepsi, pod względem techniki, szybkości i siły — dodał.

Portugalczycy postanowili sprowadzić go na ziemię. Mecz był dość wyrównany, ale ostatecznie lepsze wrażenie sprawili Ivo Vieiry, którzy pokonali Rumunów po golu Edmonda Tapsoby, który pewnie wykorzystał rzut karny.

Kibice gospodarzy, jak i piłkarze Vitórii postanowili odpowiedzieć 61-latkowi. Fani wywiesili transparent, na którym widniał napis „Obetnij głowę, ty idioto”. Jeśli chodzi natomiast o zdobywcę gola, to ten po strzeleniu bramki wykonał charakterystyczny gest ścięcia głowy, skierowany do Becaliego.

https://twitter.com/ProximaJornada1/status/1167190647381680129

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Víctor Valdés rozpoczyna karierę trenerską OFICJALNIE: Víctor Valdés rozpoczyna karierę trenerską Kara za treningi grupowe zdecyduje o mistrzostwie Austrii?! [OFICJALNIE] Kara za treningi grupowe zdecyduje o mistrzostwie Austrii?! [OFICJALNIE] Szykuje się serial o agencie piłkarskim. W roli głównej Salvatore Esposito znany z „Gomorry” Szykuje się serial o agencie piłkarskim. W roli głównej Salvatore Esposito znany z „Gomorry” Wyjazdowa koszulka Arsenalu na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Arsenalu na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków zaoszczędzi na wynajmie stadionu [OFICJALNIE] Wisła Kraków zaoszczędzi na wynajmie stadionu [OFICJALNIE] II liga: TVP wybrała transmitowane mecze II liga: TVP wybrała transmitowane mecze Puchar Polski: Półfinały wylosowane Puchar Polski: Półfinały wylosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy