Becali sprowadzony na ziemię. FCSB poza burtą Ligi Europy

Becali sprowadzony na ziemię. FCSB poza burtą Ligi Europy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Telekom Sport| Transfery.info

Vitória pokonała FCSB i zapewniła sobie awans do fazy grupowej Ligi Europy.

W czwartkowe popołudnie wiele zespołów toczyło bój o awans do fazy grupowej Ligi Europy. W tej grupie znalazły się między drużyny Vitórii oraz FCSB.

Pierwsze starcie obu tych ekip zakończyło się bezbramkowym remisem i obie ekipy podchodziły do rewanżu w podobnym położeniu. Przed meczem atmosferę podgrzewał enigmatyczny właściciel rumuńskiego klubu, George Becali.

Słynący z kontrowersyjnych wypowiedzi biznesmen oraz polityk udzielił wypowiedzi jednemu z dziennikarzy.

- Oni walczyliby o utrzymanie, gdyby grali tu, w Rumunii. Są jak Chiajna, po prostu nie mogą z nami wygrać. Mam nadzieję, że zdobędziemy więcej bramek, stracimy maksymalnie jedną. Liczę na zwycięstwo 2:1 - dodał, nawiązując do Concordii Chiajna, które w poprzednim sezonie zgromadziła na swoim koncie tylko 18 punktów i zajęła ostatnie miejsce w rumuńskiej Liga I.

- Jeśli nas wyeliminują, urwę sobie głowę! Jesteśmy od nich o trzy klasy lepsi, pod względem techniki, szybkości i siły — dodał.

Portugalczycy postanowili sprowadzić go na ziemię. Mecz był dość wyrównany, ale ostatecznie lepsze wrażenie sprawili Ivo Vieiry, którzy pokonali Rumunów po golu Edmonda Tapsoby, który pewnie wykorzystał rzut karny.

Kibice gospodarzy, jak i piłkarze Vitórii postanowili odpowiedzieć 61-latkowi. Fani wywiesili transparent, na którym widniał napis „Obetnij głowę, ty idioto”. Jeśli chodzi natomiast o zdobywcę gola, to ten po strzeleniu bramki wykonał charakterystyczny gest ścięcia głowy, skierowany do Becaliego.

https://twitter.com/ProximaJornada1/status/1167190647381680129

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy