Beckham szuka trenera dla Interu Miami. Na liście znane nazwiska

Beckham szuka trenera dla Interu Miami. Na liście znane nazwiska fot. Inter Miami
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

Wkrótce dowiemy się, kto zostanie pierwszym w historii szkoleniowcem Interu Miami. Jak pisze „Daily Mirror”, David Beckham, który jest współwłaścicielem amerykańskiego klubu, rozmawia z kilkoma kandydatami.

Wszystko wskazuje na to, że drużynę Interu poprowadzi trener doskonale znany z pracy w Europie. „Daily Mirror” podaje, że na krótkiej liście Beckhama znajdują się Carlo Ancelotti, Gennaro Gattuso, Thierry Henry oraz David Moyes.

Kandydatura Ancelottiego wydaje się nierealna. Beckham ma świetny kontakt z 60-latkiem (panowie współpracowali w Milanie i Paris Saint-Germain), ale aktualnie prowadzi on Napoli. Do marca, kiedy to Inter rozpocznie rywalizację w MLS, sporo może się zmienić, ale nie wydaje się, by władze amerykańskiego klubu czekały z zatrudnieniem szkoleniowca do ostatniej chwili.

Gattuso, Henry i Moyes są bez kubów. Ostatnim miejscem pracy tego pierwszego był Milan, drugiego - AS Monaco, a trzeciego - West Ham.

Brytyjscy dziennikarze podkreślają, że Henry doskonale zna MLS, ponieważ kończył karierę zawodniczą w New York Red Bulls. Sugerują jednak oni, iż najbliżej zatrudnienia w Interze może być Moyes, który ma znacznie większe doświadczenie menedżerskie. Dodajmy, że 56-latek często odwiedza południową Florydę, ponieważ posiada tam nieruchomość.

Niedawno Inter przeprowadził pierwsze w swojej historii transfery. Klub z Miami pozyskał Juliána Carranzę oraz Matíasa Pellegriniego.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy