Będzie kosztował prawie 14 milionów euro, dał popis w Ekstraklasie. Legia Warszawa na kolanach [WIDEO]

2024-05-05 19:47:51; Aktualizacja: 2 miesiące temu
Będzie kosztował prawie 14 milionów euro, dał popis w Ekstraklasie. Legia Warszawa na kolanach [WIDEO] Fot. Canal+ Sport
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Canal+ Sport

Radomiak Radom pokonał w 31. kolejce Ekstraklasy Legię Warszawa. Wynik spotkania ustalił w 79. minucie Luka Vušković, posyłając skuteczny strzał z dystansu.

Legia Warszawa zaprzepaściła świetną okazję na przegonienie w tabeli Lecha Poznań, a co za tym idzie na zajęcie trzeciego miejsca w tabeli. Podopieczni Gonçalo Feio musieli w 31. kolejce pokonać tylko Radomiaka Radom...

„Zieloni” podchodzili do rywalizacji przy Łazienkowskiej z serią trzech przegranych spotkań. Porażki kolejno z ŁKS-em Łódź, Koroną Kielce i Zagłębiem Lubin spowodowały, że nad przyszłością Macieja Kędziorka zawisły ciemne chmury.

Ostatecznie 43-latek pozostał na stanowisku. Uczcił to pokonaniem 3:0 Legii Warszawa.

Jego podopieczni wykorzystali grę w przewadze jednego zawodnika. W drugiej połowie zanotowali trzy trafienia - ostatnie należało do Luki Vuškovicia.

Młodziutki Chorwat wypożyczony z Hajduka Split zdecydował się w 79. minucie na strzał z dystansu. Przymierzył celnie, choć nieco pomógł mu interweniujący Artur Jędrzejczyk.

Dla młodego stopera, który latem 2025 roku za prawie 14 milionów euro trafi do Tottenhamu to trzeci gol w tym sezonie Ekstraklasy. Potrzebował do tego dwunastu występów.