BeIN Sports: Arsenal będzie starał się o Coutinho

BeIN Sports: Arsenal będzie starał się o Coutinho
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: BeIN Sports

BeIN Sports donosi, że działacze Arsenalu przygotowują się do rozpoczęcia negocjacji z Barceloną w sprawie pozyskania Philippe Coutinho.

„Sport” informował w ostatnich dniach, że Brazylijczyk może udać się na wypożyczenie z obowiązkiem wykupu do Premier League. Katalońscy dziennikarze nie doprecyzowali, który angielski klub zamierza starać się o podpis Coutinho. Biorąc pod uwagę najnowsze doniesienia, wszystko wskazuje na to, że chodzi o Arsenal.

BeIN Sports nie przedstawia szczegółów potencjalnej transakcji, ale „Kanonierzy” lada moment mają rozpocząć konkretne negocjacje z Barceloną w sprawie pozyskania 27-latka.

Jeśli faktycznie tak się stanie, sprawa powinna wyjaśnić się w najbliższych dniach. Okno transferowe w Anglii zostanie bowiem zamknięte już 8 sierpnia.

Samo odejście Coutinho z Camp Nou nie będzie żadnym zaskoczeniem. Usposobiony ofensywnie 27-latek od dłuższego czasu jest łączony z transferem. Jego dotychczasowy bilans w koszulce Barcelony to 76 występów, 21 bramek i 11 asyst.

Tego lata Arsenal sprowadził już do siebie Daniego Ceballosa (wypożyczenie z Realu Madryt), Nicolasa Pépé (rekord klubu - 80 milionów euro), Gabriela Martinellego oraz Williama Salibę. Londyńczycy nie dysponowali wielkim budżetem na obecne okno. Zdaniem brytyjskich mediów dzięki korzystnym warunkom transferów (chociażby raty w przypadku przenosin Pépé) wcale go jednak nie nadwyrężyli.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy