Benayoun chce zagrać w MLS

Benayoun chce zagrać w MLS
Bartłomiej Rakuzy
Bartłomiej Rakuzy
Źródło: New York Post

Dla 33-letniego Yossiego Benayouna to idealny moment, aby wsiąść w samolot i dokończyć swoją barwną karierę w Stanach Zjednoczonych. Kontrakt zawodnika z Chelsea Londyn obowiązuje jeszcze tylko przez miesiąc.

- Rozmawiam z kilkoma europejskimi klubami, ale prawdę mówiąc, chciałbym przenieść się do Stanów Zjednoczonych. Robię, co mogę, aby zagrać w MLS i mam nadzieję, że wszystko rozwiąże się w ciągu kilku tygodni. Jeśli opuszczę Anglię, to tylko po to, aby podjąć nowe wyzwanie, spróbować nowego stylu życia, a to zaoferować może właśnie Ameryka. Kocham Stany. Te piękne, interesujące miasta, inne życie, to wszystko mógłbym dać swojej rodzinie. Nowy Jork byłby najlepszym rozwiązaniem, ale jest jeszcze Chicago, Los Angeles, Ameryka ma wiele do zaoferowania - mówił wyraźnie podekscytowany przeprowadzką do MLS Yossi Benayoun. 
 
Agent zawodnika Ronen Katzav potwierdza, że Benayounem zainteresowanych jest wiele klubów z Hiszpanii, Niemiec oraz Anglii. Obaj chcą jednak odpocząć od europejskiego stylu życia i zmienić otoczenie. 
 
- Bardzo blisko porozumienia z New York Red Bulls byliśmy przed rokiem i teraz sprawdzamy, czy temat jest jeszcze aktualny. Wydaje się, że wciąż są zainteresowani - mówił agent Benayouna, Ronen Katzaw. 
 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy