Benevento wzmacnia atak. OFICJALNIE: Falque wypożyczony

Benevento wzmacnia atak. OFICJALNIE: Falque wypożyczony
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Benevento

Benevento pozyskało Iago Falque na zasadzie wypożyczenia z Torino.

30-latek nie otrzymał w dwóch pierwszych meczach szansy od Marco Giampaolo na zaprezentowanie się szerszej publiczności w warunkach ligowych, dlatego też postanowił zmienić klub.

Od teraz będzie występował w Benevento. Przeprowadza się do tej ekipy z Torino na zasadzie wypożyczenia. Umowa została zawarta do 30 czerwca 2021 roku. Nie ma informacji, czy znalazła się w niej opcja na wykup.

Urodzony w Vigo piłkarz trafił na Półwysep Apeniński z Tottenhamu w 2014 roku. Od tamtej pory występował w Romie, wspomnianym Torino oraz Genoi.

W poprzednim sezonie zanotował 15 występów. Strzelił w nich dwie bramki.

Poza Hiszpanem Benevento pozyskało w tym oknie transferowym między innymi Kamila Glika, Gianlucę Lapadulę oraz Artura Ionitę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE] Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy