Benfica chce Henrichsa

Benfica chce Henrichsa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Record

Benjamin Henrichs znajduje się na celowniku Benfiki.

Wydaje się, że 22-latek nie tak wyobrażał sobie przygodę z ekipą zlokalizowaną w Księstwie. O ile w poprzednim sezonie występował w miarę regularnie, o tyle w tym pojawia się na boisku stosunkowo rzadko i nie jest zadowolony ze swojej pozycji w zespole. Duży wpływ na takowy stan mają często trapiące go kontuzje.

Wspomniana sytuacja powoduje, że piłkarz coraz częściej nosi się z zamiarem zmiany miejsca pracy, ponieważ w AS Monaco nie czuje się tak, jakby tego chciał. Z kolei chętnych na jego pozyskanie nie brakuje.

Pomocną dłoń do Niemca chce wyciągnąć Benfiki. Portugalczycy bardzo chętnie widzieliby go w swoich barwach, jednak nie za wszelką cenę. W tym momencie priorytetem dla stołecznej ekipy jest bowiem sprowadzenie skrzydłowego. W tym miejscu na pierwszy plan wysuwa się kandydatura Bruno Guimarães z Athletico Paranaense.

Henrichs, który trafił do Monaco z Bayeru Leverkusen latem minionego roku, rozegrał w nowym miejscu łącznie 35 spotkań. Strzelił w nich jednego gola. Do swojego dorobku dorzucił trzy asysty.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy