Benitez po byłego podopiecznego. Do Liverpoolu ściągnął go... 11 lat temu!

Benitez po byłego podopiecznego. Do Liverpoolu ściągnął go... 11 lat temu!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: The Mirror

Peter Crouch może zasilić barwy Newcastle United.

Hiszpańskie menedżer realizuje swoje wcześniejsze deklarację o chęci znacznych wzmocnień, bowiem pozyskał już pięciu zawodników. Szkoleniowiec pragnie teraz sięgnąć po swojego byłego podopiecznego. 

Jak podaje "The Mirror", na celowniku Beniteza znalazł się napastnik Stoke City, Peter Crouch, który w ostatnim sezonie rozegrał zaledwie 11 meczów w Premier League. Sam napastnik przyznał jakiś czas temu, że z chęcią zmieni otoczenie i teraz otrzymuje do tego świetną okazję. 

Były reprezentant Anglii został przez Hiszpana 11 lat temu sprowadzony do Liverpoolu, gdzie strzelił 42 bramki w 134 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy