Benitez po byłego podopiecznego. Do Liverpoolu ściągnął go... 11 lat temu!

Benitez po byłego podopiecznego. Do Liverpoolu ściągnął go... 11 lat temu!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: The Mirror

Peter Crouch może zasilić barwy Newcastle United.

Hiszpańskie menedżer realizuje swoje wcześniejsze deklarację o chęci znacznych wzmocnień, bowiem pozyskał już pięciu zawodników. Szkoleniowiec pragnie teraz sięgnąć po swojego byłego podopiecznego. 

Jak podaje "The Mirror", na celowniku Beniteza znalazł się napastnik Stoke City, Peter Crouch, który w ostatnim sezonie rozegrał zaledwie 11 meczów w Premier League. Sam napastnik przyznał jakiś czas temu, że z chęcią zmieni otoczenie i teraz otrzymuje do tego świetną okazję. 

Były reprezentant Anglii został przez Hiszpana 11 lat temu sprowadzony do Liverpoolu, gdzie strzelił 42 bramki w 134 występach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy