Benteke na sprzedaż?!

Benteke na sprzedaż?!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: The Mirror

Sam Allardyce planuje sprzedać Christiana Benteke.

Belg trafił do drużyny „Orłów” przed sezonem, lecz jego przygoda może zakończyć się po zaledwie kilku miesiącach. Wszystko za sprawą nowego menedżera klubu z Selhurst Park, Sama Allardyce'a. Anglik otrzymał zadanie uchronienia Crystal Palace przed spadkiem z Premier League i zamierza poważnie wzmocnić drużynę. W tym celu potrzebuje jednak dodatkowych funduszy.

Do tej pory „Big Sam” usłyszał odmowę w sprawie dwóch celów transferowych - Jermaine'a Defoe oraz Jeffreya Schluppa, za którego oferował Leicester dziewięć i pół miliona funtów. Menedżer uważa, że z obecnym budżetem nie uda mu się wzmocnić zespołu, dlatego planuje poświęcić Christiana Benteke, by uzyskać potrzebne pieniądze.

Crystal Palace liczy, że Belg zostanie sprzedany za podobną kwotą, za którą został latem sprowadzony, czyli około 30 milionów funtów. Zainteresowanie napastnikiem wyraża Beijing Guoan mogące przeznaczyć na transfer nawet 40 milionów funtów. Problemem może okazać się jednak wola samego zawodnika, który na ten moment nie planuje przeprowadzki do Chin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy