Berardi latem w Premier League?

Berardi latem w Premier League?
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Repubblica

Domenico Berardi może po zakończeniu sezonu zasilić szeregi Chelsea.

Dziennikarze „La Repubblica” informują, że utalentowanego napastnika w swoim zespole widziałby Antonio Conte. Menadżer Chelsea już od dłuższego czasu obserwuje rodaka i widzi w nim potencjalnego następcę lub rywala dla Diego Costy w kolejnym sezonie.

22-latek jest jednym z największych talentów włoskiej piłki i zdążył już wzbudzić zainteresowanie przedstawicieli takich klubów jak Inter Mediolan, Milan, Liverpoolu, Roma czy Juventus. Ci ostatni mają prawo do pierwokupu zawodnika za 25 milionów euro i zamierzali z tego faktu skorzystać przed startem obecnych rozgrywek, ale wówczas piłkarz odmówił możliwości przenosin do Turynu, ponieważ tam nie miałby możliwości regularnych występów.

Berardi w trwającym sezonie we wszystkich rozgrywkach rozegrał dziewięć spotkań w barwach Sassuolo i strzelił w nich siedem bramek oraz zanotował trzy asysty. W sumie na poziomie Serie A zdobył już 40 goli w 95 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy