Berardi na celowniku Atlético

Berardi na celowniku Atlético
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Atlético Madryt obserwuje napastnika Sassuolo, Domenico Berardiego.

Utalentowany Włoch od dłuższego czasu wzbudza zainteresowanie większych klubów z Interem i Juventusem na czele. Włoscy giganci widzą w 22-latku dobre wzmocnienie na przyszłość, a szczególnie zdeterminowani, by pozyskać napastnika są „Nerazzurri”. Według najnowszych doniesień nie są oni jednak osamotnieni w staraniach o wychowanka „Neroverdich”.

„La Gazzetta dello Sport” informuje, że piłkarza obserwuje również Atlético Madryt. „Rojiblancos” wysyłają swoich skautów, by ci obserwowali poczynania Berardiego i zamierzają przedstawić swoją ofertę latem. Hiszpanie zamierzają wykorzystać kontakty nawiązane w zeszłym roku, kiedy to negocjowali z Sassuolo transfer Šime Vrsaljko.

Sassuolo żąda za swoją gwiazdę około 40 milionów euro i możliwe, że dojdzie do licytacji, ale już teraz wiadomo, że udziału w niej najprawdopodobniej nie wezmą mistrzowie Italii. Berardi już raz odmówił Juventusowi, kiedy turyńczycy chcieli wykorzystać swoją opcję wykupu napastnika. Ten nie zdecydował się na przejście do większego klubu z obawy przed utratą szansy na regularną grę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy