Berbatow: Szukam klubu

Berbatow: Szukam klubu
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: BBC

Dymitar Berbatow wyjawił w mediach, że poszukuje nowego pracodawcy.

Bułgar pozostaje bez klubu od momentu rozstania z PAOK-iem Saloniki, które nastąpiło 30 czerwca 2016 roku. Wówczas Grecy nie zdecydowali się przedłużać współpracy z napastnikiem, który w tamtejszej lidze zdobył cztery bramki w czternastu występach.

36-latek przez ostatnie miesiące był łączony z kilkoma zespołami, ale po dzień dzisiejszy nie podpisał z nikim kontraktu. Mimo zaawansowanego jak na piłkarza wieku nie zamierza jednak kończyć kariery i chce wrócić na boiska.

- Próbuję znaleźć nowy klub. Czuję się dobrze, trenuję indywidualnie, więc trzymam formę. W moim wieku są tacy, którzy grają aktywnie w piłkę, więc ja też mogę - powiedział na łamach „BBC Sport”.

Berbatow najlepsze momenty w karierze spędził na Old Trafford. W barwach Manchesteru United w latach 2008-2012 dwukrotnie sięgał po mistrzostwo Anglii. W sezonie 2010/2011 razem z Carlosem Tevezem został królem strzelców Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy