Beşiktaş wściekły po transferze Gomeza. Nie otrzymali kilku milionów!

Beşiktaş wściekły po transferze Gomeza. Nie otrzymali kilku milionów!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Haberler

Działacze Beşiktaşu twierdzą, że nie otrzymali swojej części kwoty transferu Mario Gomeza do Wolfsburga.

Niemiec spędził poprzedni sezon w lidze tureckiej, gdzie sięgnął po mistrzostwo wraz z Beşiktaşem i został królem strzelców. Napastnik nie chciał jednak zostawać dłużej w Stambule ze względu na niestabilną sytuację polityczną w Turcji, dlatego postanowił wrócić do Włoch i czekać na inne oferty. Ostatecznie po zawodnika zgłosił się Wolfsburg, który zapłacił za niego siedem milionów euro.

Prezydent "Czarnych Orłów", Fikret Orman, twierdzi, że jego klubowi należy się połowa tej sumy. Tymczasem "Viola" przelała Turkom jedynie 1,1 miliona euro. Kierownictwo Beşiktaşu jest zbulwersowane zaistniałą sytuacją i planuje walczyć o należną im kwotę. Są gotowi nawet złożyć skargę do FIFA.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy