Betis zaskoczy transferem rozchwytywanego obrońcy?!

Betis zaskoczy transferem rozchwytywanego obrońcy?! fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Rudy Galetti [Twitter]

Real Betis złożył zapytanie w sprawie Evana N’Dicki, którym interesują się Juventus czy Arsenal - przekazał Rudy Galetti.

Eintracht Frankfurt powoli robi się zbyt mały dla francuskiego stopera, dlatego coraz mocniej skłania się on ku odejściu.

Kontrakt piłkarza obowiązuje tylko do 30 czerwca 2023 roku i chociaż klub złożył mu ofertę przedłużenia współpracy, strony wciąż nie doszły do porozumienia. Jeśli taki stan rzeczy będzie aktualny w styczniu, 23-latek otrzyma zgodę na odejście.

Niemieckie media poinformowały, że w takim wypadku Evan N’Dicka zostanie wyceniony na około 15 milionów euro. Nie jest jednak powiedziane, że zainteresowane ekipy nie zdecydują się poczekać kilku miesięcy.

Taki plan ma Real Betis, o czym donosi Rudy Galetti.

„Los Verdiblancos” w ostatnich latach na zasadzie wolnych transferów pozyskali Luiza Felipe, Ruiego Silvę, Juana Mirandę czy Youssoufa Sabaly’ego. Następny w kolejce może być wspomniany defensor.

N’Dicka w Niemczech gra już od czterech sezonów. Przez ten czas zgromadził równo 160 występów, sięgając po trofeum Ligi Europy.

Real Betis aktualnie zajmuje czwartą pozycję w tabeli LaLigi. Jeśli podtrzyma ten trend, z zapewnionym udziałem w Lidze Mistrzów z pewnością o hitowy transfer będzie łatwiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Venezia może ściągnąć Polaka Venezia może ściągnąć Polaka FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy