Białkowski o transferze do Premier League

Białkowski o transferze do Premier League
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: HITC

Bartosz Białkowski wypowiedział się na łamach brytyjskich mediów na temat swojej przyszłości.

30-letni bramkarz od kilku lat jest jednym z najlepszych graczy Ipswich i w opinii wielu osób najlepszym fachowcem na swojej pozycji w Championship. Na przełomie grudnia i stycznia w angielskich mediach pojawiło się wiele informacji na temat wymarzonej przeprowadzki Białkowskiego do Premier League.

Ostatnio obserwowany przez Adama Nawałkę bramkarz znajdował się na liście życzeń Crystal Palace. Londyńczycy poszukiwali przez długi czas nowego bramkarza, ale wydaje się, że zostanie nim latem Vicente Guaita z Getafe. Białkowski wypowiedział się teraz na temat swojej sytuacji i wszystko wskazuje na to, że przedłuży kontrakt z Ipswich.

- Oczywiście musimy jeszcze ustalić kilka kwestii, ale rozmowy przebiegają bardzo dobrze i niebawem powinniśmy osiągnąć porozumienie. Wciąż mam jeszcze jeden sezon umowy, ale tak jak powiedziałem kilka spraw musi zostać jeszcze ustalonych. Wiele razy wcześniej mówiłem, że kocham to miejsce, klub i jestem tutaj naprawdę szczęśliwy.

- Jasne, nadal chciałbym zagrać w Premier League. Gdy podpisałem umowę z Ipswich sądziłem, że uda mi się tego dokonać z tą drużyną, ale może nie w tym sezonie, może w następnym. Nie można tego przewidzieć. Każdy piłkarz marzy o zagraniu na najwyższym możliwym poziomie i to także moje marzenie – powiedział Białkowski.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Diego Maradona obchodzi sześćdziesiąte urodziny. „Przebywając z tobą, sprawia, że czujesz się najlepiej na świecie” Diego Maradona obchodzi sześćdziesiąte urodziny. „Przebywając z tobą, sprawia, że czujesz się najlepiej na świecie” Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy