Bielik odmówił gry w kadrze U-18

Bielik odmówił gry w kadrze U-18 fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Polsat Sport

Krystian Bielik dostał powołanie do reprezentacji Polski do lat 18, jednak w turnieju towarzyskim na Łotwie nie zagra.

Jak poinformował Polsat Sport, piłkarz Arsenalu w wysłanym do związku piśmie poprosił o zwolnienie z turnieju towarzyskiego Federation Riga Cup. Woli on skoncentrować się na grze w klubie, w tym końcówce sezonu Premier League U-21 ("Kanonierzy" walczą o awans do pierwszej dywizji) i półfinale Młodzieżowego Pucharu Anglii.

18-letni Bielik występuje na środku obrony Arsenalu U-21. W pierwszym zespole zaliczył dotychczas jednak zaledwie 30 minut w Pucharze Ligi.

Do Arsenalu przeniósł się w styczniu 2015 roku z Legii Warszawa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy