Bielik wreszcie wraca. Znalazł się w kadrze meczowej Derby County

Bielik wreszcie wraca. Znalazł się w kadrze meczowej Derby County fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Derby Telegraph

Krystian Bielik może wystąpić w oficjalnym meczu po raz pierwszy od stycznia. Będzie ku temu okazja w piątek przy okazji spotkania ligowego Derby County do lat 23.

W połowie stycznia drużyny do lat 23 Derby County i Tottenhamu mierzyły się ze sobą w ramach spotkania ligowego. Tego dnia nie będzie dobrze wspominał Krystian Bielik, który opuścił wówczas boisko w 18. minucie, po tym jak wcześniej złapał się za kolano.

Polak niemalże natychmiast został przetransportowany do pobliskiej kliniki na szczegółowe badania. Te wykazały, że doszło u niego do zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie.

Następnie 22-latek został zoperowany i od tamtej pory przechodził mozolną rehabilitację. Przebiegła ona pozytywnie, dlatego też niedawno mógł wrócić do treningów z pełnym obciążeniem.

Okazuje się, że jeszcze w tym tygodniu zobaczymy go na boisku. Znalazł się on bowiem w kadrze Derby County do lat 23 na najbliższy mecz ligowy. Wspomniany zespół zmierzy się w piątek ze swoim odpowiednikiem z Southampton.

Powrót do regularnej gry stanowi dla Bielika szansę, aby dzięki pandemii koronawirus, załapać się do kadry reprezentacji Polski na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy. Aby jednak tak się stało, będzie on musiał wrócić do dawnej formy. Konkurencja w kadrze Jerzego Brzęczka jest bowiem ogromna.

Urodzony w Koninie piłkarz to trzykrotny reprezentant kraju.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy