Bielsa w Premier League, ale nie z Leeds?!

Bielsa w Premier League, ale nie z Leeds?! fot.
Karol Brandt
Źródło: Daily Mirror

W ostatnich tygodniach jest bardzo gorąco wokół Marcelo Bielsy, który przyznał się do szpiegowania rywali Leeds United w Championship. Pomimo tego władze Evertonu rozważają zatrudnienie charyzmatycznego Argentyńczyka.

Everton w bieżącym roku przegrał już pięć spotkań ligowych, a oprócz tego poległ z Millwall i dzięki temu pożegnał się z rozgrywkami Pucharu Anglii. Na razie władze „The Toffees” zachowują spokój i zapewniają o poparciu dla Marco Silvy, lecz wszystko wskazuje na to, że Portugalczyk już niedługo może stracić pracę. 

Według „Daily Mirror” jednym z kandydatów do zastąpienia 41-latka jest Marcelo Bielsa, menedżer Leeds United. Przeciwko Argentyńczykowi toczy się obecnie śledztwo organizatora rozgrywek w Anglii. Ma to oczywiście związek z praktykami, do których 63-latek w ostatnim czasie się przyznał. Chodzi o szpiegowanie rywali.

To jednak nie zraża władz Evertonu, które widzą w osobie „El Loco” doskonałego fachowca. Jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, a „The Toffees” bez trudu zapewnią sobie ligowy byt, były trener m.in. Athletic Club miałby rozpocząć pracę na Goodison Park od przyszłego sezonu.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy