Bilbao ostrzega Real w sprawie transferu Javiego Martíneza

Bilbao ostrzega Real w sprawie transferu Javiego Martíneza
Redakcja
Redakcja
Źródło: Goal

Prezydent klubu z Kraju Basków – Josu Urrutia Tellería, poinformował, iż zamierza znacznie podwyższyć cenę odstępnego za Javiego Martíneza, jeśli „Los Blancos” dopuszczą się jakichkolwiek nacisków w sprawie transferu.

W ten sposób właściciel klubu przestrzega wszystkich zainteresowanych młodym Hiszpanem, na czele z Galaktycznymi, przed stosowaniem nieczystych metod. Możemy się domyślać, że chodzi przede wszystkim o bezpośrednie namawianie piłkarza do przenosin z San Mamés, z pominięciem negocjacji z macierzystym klubem, co już niejednokrotnie obserwowaliśmy w ciągu kilku ostatnich lat. W razie stosowania takich praktyk, zaporowa cena za pomocnika, ma być ustalona aż na 70 milionów euro.

Nie milkną jednak spekujacje na temat finansów Basków  mówi się, iż będą musieli pozbyć się jednego ze swoich najlepszych zawodników, aby zrównoważyć swój budżet. Mowa tutaj o Fernando Llorente lub właśnie o 7-krotnym reprezentancie La Furia Roja, który jest wyceniany na około 40 milionów euro.  W minionym sezonie, Javi Martinez był kluczowym ogniwem układanki menedżera Marcelo Bielsy, który często korzystał z usług 22-latka, ustawiając go także na środku obrony, co przynosiło pożądany skutek.

Czas pokaże, jak potoczą się losy wychowanka Osasuny. Jak dobrze wiemy, zgodnie z przysłowiem z niewolnika nie ma pracownika, więc wszystko może się zdarzyć, tym bardziej, że zawodnik w tym wieku potrzebuje rozwoju i większych perspektyw.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy