BILD: Nowy obrońca Bayernu

BILD: Nowy obrońca Bayernu
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: BILD

Serdar Tasci ma przenieść się do Bayernu.

28-latek powinien być lekarstwem na problemy Bawarczyków, którzy zmagają się z plagą kontuzji. Nawet do końca sezonu może nie wystąpić Jerome Boateng, natomiast absencja Javiego Martineza potrwa kilka tygodni.

Były piłkarz Stuttgartu od 2013 roku reprezentuje barwy Spartaku Moskwa. Do Monachium miałby się przenieść na zasadzie półrocznego wypożyczenia, za które mistrzowie Niemiec zapłaciliby 2,5 miliona euro. Jeśli zdecydują się na wykupienie zawodnika latem, przeleją wówczas na konto Rosjan dodatkowe 10 milionów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy