Bild: Wymarzony transfer kibiców Bayernu

Bild: Wymarzony transfer kibiców Bayernu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bild

Kibice Bayernu Monachium chcieliby, aby działacze klubu sięgnęli w 2019 roku po Timo Wernera.

Z tego względu, że rok 2018 dobiega końca dziennikarze niemieckiej gazety „Bild”, postanowili zadać kibicom pytanie, kogo w nadchodzących dwunastu miesiącach powinni pozyskać sternicy Bayernu.

Fani byli w tej sprawie dość podzieleni, a pierwsze miejsce przypadło Timo Wernerowi. 22-latek, który może grać zarówno na środku ataku, jak i na skrzydłach, otrzymał 26 procent poparcia respondentów, co przełożyło się na nieco ponad 84 tysiące głosów.

Niemiec był już parokrotnie łączony z przenosinami na Allianz Arenę, jednak temat nigdy nie wyszedł poza kurtuazyjne rozmowy. Gazeta zaznacza jednak, że przeprowadzka do Monachium w bliżej nieokreślonym czasie jest wielce prawdopodobna.

Jego kontrakt z RB Lipsk obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku. W tym sezonie Werner wystąpił w 17 ligowych meczach i zdobył 11 bramek. Ponadto zanotował także dwie asysty.

Drugie miejsce w głosowaniu przypadło Isco, natomiast trzecią lokatę zajął Lucas Hernández. Media spekulują, że Francuz może już wkrótce zamienić Atlético Madryt na Bayern. Transfer w zimowym oknie transferowym wydaje się raczej niemożliwy.

Władze bawarskiego klubu widzą w osobie 22-latka przyszłą ostoję linii ofensywnej. Umowa wiąże go ze stołecznym klubem do 30 czerwca 2024 roku. 

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy