Birmingham i Newcastle powalczą o brata Marigi

Birmingham i Newcastle powalczą o brata Marigi
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

19-letni Victor Wanyama jest jednym z większych odkryć tego sezonu ligi belgijskiej. W barwach Germinal Beerschot spisuje się na tyle dobrze, że wzbudził zainteresowanie kilku angielskich klubów, a już latem po(...)

19-letni Victor Wanyama jest jednym z większych odkryć tego sezonu ligi belgijskiej. W barwach Germinal Beerschot spisuje się na tyle dobrze, że wzbudził zainteresowanie kilku angielskich klubów, a już latem pojedynek o jego podpis na kontrakcie stoczyć powinny Birmingham i Newcastle. W grę wchodzi kwota około miliona funtów za transfer Kenijczyka, występującego na pozycji defensywnego pomocnika.

Wanyama jest uznawany za cudowne dziecko kenijskiej piłki, w rodzimej kadrze debiutował w wieku 15 lat. Zresztą nie ma w tym przypadku. Victor pochodzi ze sportowej rodziny. Jego ojciec występował w jednym z silniejszych afrykańskich klubów AFC Leopards, a także reprezentacji Kenii. Z kolei bratem młodego zawodnika jest McDonald Mariga, aktualnie zawodnik Interu Mediolan, a wcześniej Parmy.
Więcej na temat: Anglia Belgia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy