Blackpool testuje polskiego bramkarza

Blackpool testuje polskiego bramkarza
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Twitter

Łukasz Skowron trafił na testy do Blackpool.

O wyjeździe polskiego bramkarza na Wyspy poinformował na Twitterze menedżer Marcin Michalak. Jeśli testy przebiegną pomyślnie i 25-latek zostanie zawodnikiem angielskiego czwartoligowca, nie będzie to jego pierwsza zagraniczna przygoda. Były młodzieżowy reprezentant Polski spędził poprzedni sezon w AEL-u Limassol. W jego barwach rozegrał w sumie 10 spotkań.

Skowron ma na koncie osiem spotkań w rodzimej Ekstraklasie, które zanotował grając w Jagiellonii Białystok. Było to jednak dość dawno, bo w sezonie 2012/2013.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy