Błaszczykowski kontuzjowany. Znowu...

Błaszczykowski kontuzjowany. Znowu... fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Jakub Błaszczykowski doznał urazu, który spowodował, że przedwcześnie opuścił plac gry w meczu przeciwko Austrii.

Poniedziałkowy wieczór został zdominowany przez potyczkę pomiędzy Polską a Austrią. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Gra podopiecznych Jerzego Brzęczka pozostawała jednak wiele do życzenia. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyny problem selekcjonera.

W 58. minucie meczu na boisku pojawił się Jakub Błaszczykowski. Skrzydłowy dał impuls do ataku, jednak jego występ musiał zakończyć się przedwcześnie, bo już w 77. minucie opuścił boisko.

Wszystko przez kontuzję mięśnia przywodziciela, która mu się odnowiła. Na razie ciężko ferować, jak poważny jest uraz. Więcej będzie wiadomo po badaniach.

Po sześciu kolejkach eliminacji do Mistrzostw Europy Polacy plasuję się w tabeli swojej grupy na pierwszym miejscu z dorobkiem 13 punktów. Druga Słowenia zgromadziła do tej pory 11 „oczek”.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy