Blaž Kramer błyskawicznie odpowiedział kibicom Legii Warszawa

2024-07-25 22:35:54; Aktualizacja: 3 godziny temu
Blaž Kramer błyskawicznie odpowiedział kibicom Legii Warszawa Fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt Źródło: Transfery.info

Blaž Kramer w 68. minucie rywalizacji z Caernarfon Town nie trafił z rzutu karnego. Chwilę potem zapisał się jednak na liście strzelców, ale kibice Legii Warszawa zdążyli wylać na nim wiadro pomyj.

Przyszłość słoweńskiego napastnika była tego lata niepewna. Zawodnik miał już porozumienie z Konyasporem, w którym przeszedł nawet testy medyczne, ale na ostatniej prostej doszło do fiaska transferowego.

Blaž Kramer wrócił do Polski i wybiegł w podstawowym składzie przeciwko Caernarfon Town.

„Wojskowi” urządzili sobie strzelaninę, a po 53 minutach prowadzili już 4:0. Wtedy nadarzyła się okazja na zdobycie bramki przez wspomnianego atakującego.

W 68. minucie podszedł on do rzutu karnego, lecz fatalnie przestrzelił, co nie spodobało się kibicom.

„I wiecie czemu Turcy nie kupili tego napadziora” – napisał jeden z użytkowników Twittera.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź piłkarza. W 71. minucie w bardzo ładnym stylu przyjęciem piłki zgubił on przeciwnika i jednocześnie wprowadził się w pole karne, po czym zapisał się na liście strzelców.