Błochin trenerem FK Moskwa

Błochin trenerem FK Moskwa
Redakcja
Redakcja
Źródło: Przegląd Sportowy

Były selekcjoner reprezentacji Ukrainy &#8211; Oleg Błochin został szkoleniowcem drużyny FK Moskwa. Zastąpił on niedawno zwolnionego Leonida Słuckiego.<br><br>Moskiewski zespół zeszły sezon ukończył na 4. miejs(...)

Były selekcjoner reprezentacji Ukrainy – Oleg Błochin został szkoleniowcem drużyny FK Moskwa. Zastąpił on niedawno zwolnionego Leonida Słuckiego.

Moskiewski zespół zeszły sezon ukończył na 4. miejscu w lidze, co jest najlepszym wynikiem w historii klubu.

55-letni trener w przeszłości był również wybitnym napastnikiem. W 1975 roku został uznany najlepszym piłkarzem Europy.

Zawodnikiem FK Moskwa jest obrońca reprezentacji Polski - Mariusz Jop.
Więcej na temat: Rosja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy