Boenisch trenuje z rezerwami Werderu

Boenisch trenuje z rezerwami Werderu
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Fussballtransfers

Sebastian Boenisch nie może znaleźć nowego klubu już od prawie dwóch miesięcy i mało wskazuje na to, że sytuacja reprezentanta Polski szybko ulegnie zmianie.

Boenisch zwrócił się o pomoc do swojego byłego klubu - Werderu Brema, czy może brać udział w treningach drugiego zespołu w celu utrzymania swojej dyspozycji. Potwierdził to dyrektor sportowy zespołu z Bremy, Klaus Allofs - Sebastian zapytał nas czy istnieje taka możliwość, a my nie mieliśmy nic przeciwko. Jak dotąd wziął udział w jednym treningu, który nie był idealny.

Boenisch był blisko podpisania umowy z VfB Stuttgart, jednak uczestnik Ligi Europejskiej w ostatniej chwili zrezygnował z usług reprezentanta Polski. Boenisch występował w Werderze od 2007 roku, jednak nie ma możliwości, że po nieudanych poszukiwaniach nowego pracodawcy wróci do zespołu trenera Schaafa. - Prawdopodobieńswo, że ściągniemy jeszcze kogoś do naszej kadry jest bliskie zeru - mówi Klaus Allofs. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Matthijs de Ligt opuści Juventus? Mino Raiola zasiał ziarno niepewności Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Derby County na skraju upadku. Prowadzonemu przez Wayne'a Rooneya zespołowi grozi teraz odjęcie nawet... 21 punktów [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Adrián Guľa po bolesnej porażce z Lechem Poznań Wisła Kraków: Adrián Guľa po bolesnej porażce z Lechem Poznań Raheem Sterling na wylocie z Manchesteru City?! Możliwy hitowy zimowy transfer Raheem Sterling na wylocie z Manchesteru City?! Możliwy hitowy zimowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy