Boenisch trenuje z rezerwami Werderu

Boenisch trenuje z rezerwami Werderu fot. Transfery.info
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Fussballtransfers

Sebastian Boenisch nie może znaleźć nowego klubu już od prawie dwóch miesięcy i mało wskazuje na to, że sytuacja reprezentanta Polski szybko ulegnie zmianie.

Boenisch zwrócił się o pomoc do swojego byłego klubu - Werderu Brema, czy może brać udział w treningach drugiego zespołu w celu utrzymania swojej dyspozycji. Potwierdził to dyrektor sportowy zespołu z Bremy, Klaus Allofs - Sebastian zapytał nas czy istnieje taka możliwość, a my nie mieliśmy nic przeciwko. Jak dotąd wziął udział w jednym treningu, który nie był idealny.

Boenisch był blisko podpisania umowy z VfB Stuttgart, jednak uczestnik Ligi Europejskiej w ostatniej chwili zrezygnował z usług reprezentanta Polski. Boenisch występował w Werderze od 2007 roku, jednak nie ma możliwości, że po nieudanych poszukiwaniach nowego pracodawcy wróci do zespołu trenera Schaafa. - Prawdopodobieńswo, że ściągniemy jeszcze kogoś do naszej kadry jest bliskie zeru - mówi Klaus Allofs. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego. „Pierwsza rata wpłynie dopiero w marcu” Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego. „Pierwsza rata wpłynie dopiero w marcu” Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy