Bojan Krkić: Powrót do Barcelony tylko pod tym warunkiem

Bojan Krkić: Powrót do Barcelony tylko pod tym warunkiem fot. Montreal Impact
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mundo Deportivo

Bojan Krkić udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się między innymi na temat swojego ewentualnego powrotu do Barcelony.

29-latek był swego czasu uważany za ogromny talent. Wydawało się, że w przyszłości ma szansę na to, by stać się jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.

Rzeczywistość jednak zweryfikowała te zapowiedzi. Ostatnie lata kariery ofensywnego pomocnika przypominają raczej równię pochyłą. Od sierpnia stara się on odbudować w Major League Soccer, gdzie przywdziewa trykot Montreal Impact.

W wywiadzie dla jednej z hiszpańskich gazet postanowił wypowiedzieć się na temat swoich planów.

- Kilka miesięcy temu nie wyobrażałem sobie wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Piłka nożna ma jednak to do siebie, że jest bardzo nieprzewidywalna. Moim celem na najbliższy okres jest dalsze czerpanie przyjemności z gry w USA. Mam tam kontrakt i chcę kontynuować tę przygodę -  mówi.

Bojan wypowiedział się też na temat wizji powrotu do Barcelony oraz okoliczności, jakie musiałby takiemu ruchowi sprzyjać.

- To mój klub. Mój dom, ale jeśli miałbym wrócić, to najpierw powinno pojawić się zainteresowanie ze strony działaczy. Szukali swego czasu napastnika, ale nikt się do mnie nie zgłosił. Ja nie chcę tam wracać, by czuć się jednym z wielu. Nadal uważam, że mogę być konkurencyjny i dać drużynie bardzo dużo - kończy Hiszpan.

Były zawodnik między innymi Romy, Milanu czy Barcelony zdążył rozegrać w Major League Soccer osiem meczów. W tym czasie strzelił trzy gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy