2024-10-28 12:31:48; Aktualizacja: 2 godziny temu
Bójka w szatni AS Romy?! Trener vs piłkarz Fot. charnsitr / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Corriere dello Sport

AS Roma mierzyła się z Fiorentiną i przegrała to spotkanie 1-5. Dotkliwa porażka to niejedyny kłopot, z jakim zmagają się w stolicy Włoch. Okazuje się bowiem, że dodatkowo doszło do kontaktu fizycznego i kłótni pomiędzy trenerem Ivanem Juriciem, a Gianlucą Mancinim - informuje „Corriere dello Sport”. Sytuacja miała mieć miejsce w przerwie.

AS Roma i Fiorentina mierzyły się ze sobą w ramach Serie A w niedzielny wieczór. Choć wydawało się, że większe szanse na triumf mają piłkarze ze stolicy, to gospodarze od samego początku przejęli inicjatywę i szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie.

Z tego powodu Ivan Jurić zdecydował się na dwie zmiany już w 32. minucie. Na placu pojawił się między innymi Nicola Zalewski.

Dało to niewiele, ponieważ ostateczny rezultat to 5-1 dla drużyny ze Stadio Artemio Franchi. Zatem po nieco ponad miesięcznej kadencji posada Chorwata wisi na włosku. Niewykluczone, że zostanie zwolniony.

Jego sytuacji na pewno nie poprawia to, co wydarzyło się w przerwie rywalizacji. Wtedy miało bowiem dojść do kłótni, a nawet bójki pomiędzy trenerem a Gianlucą Mancinim. W wyniku tego, Włoch nie wyszedł na drugą połowę i drugiej części spotkania nie oglądał nawet z wysokości ławki rezerwowych.

Na ten moment nie wiadomo, jaki będzie dalszy efekt tej sytuacji. Nie jest tajemnicą, że w Rzymie ruszyła giełda nazwisk w kwestii następcy, a w grze jest między innymi Claudio Ranieri, który miałby wzmocnić sztab De Rossiego.