Bonucci i Biglia już dostępni

 Bonucci i Biglia już dostępni fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: ANSA

Leonardo Bonucci i Lucas Biglia będą mogli zostać zarejestrowani do składu na Ligę Europy po wyjaśnieniu sprawy ze zobowiązaniami finansowymi Milanu.

Obaj piłkarze zostali sprowadzeni do klubu w ubiegłym miesiącu, ale do tej pory nie mogli reprezentować jego barw. To nie przeszkodziło oczywiście „Rossonerim” w pokonaniu rumuńskiego klubu CS U Craiova 3-0 w dwumeczu eliminacyjnym do Ligi Europy. 

Bonucci i Biglia nie mogli zostać zarejestrowani na spotkania trzeciej rundy eliminacji, bowiem zobowiązania związane z ich transferami nie zostały zdeponowane. Gwarancje zostały już uzyskane w banku Banca Ifis i przedstawione, dlatego obaj zawodnicy będą dostępni podczas spotkań ze Shkendiją Tetowo. 

Wcześniej inny ze sponsorów Milanu, czyli Banco BPM, odmówiło potwierdzenia gwarancji. Z tego powodu byli gracze Juventusu i Lazio nie mogli zostać zarejestrowani i zadebiutować w drużynie „Rossonerich”.  

Zarówno Biglia, jak i Bonucci są bohaterami dwóch z dziesięciu transferów Milanu tego lata. Kosztowali odpowiednio 17 i 42 miliony euro. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy