Bonucci i Biglia nie zagrają w eliminacjach LE. Nie zatwierdzono transferów!

Bonucci i Biglia nie zagrają w eliminacjach LE. Nie zatwierdzono transferów! fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Il Sussidiario

Dyrektor wykonawczy Milanu, Marco Fassone, potwierdził, że transfery Leonardo Bonucciego i Lucasa Bigli nie zostały dopięte na ostatni guzik.

Dziś o godzinie 20:00 Milan zmierzy się w Rumunii z Craiovą w kwalifikacjach do Ligi Europy. W meczu na pewno nie wezmą udziału nowe nabytki „Rossonerich”, Bonucci i Biglia, którzy nie zostali zgłoszeni do kadry. Początkowo włoskie media spekulowały, że wynika to z faktu, iż dopiero dołączyli do drużyny i są na innym etapie przygotowań. „Il Sussidiario” poinformowało jednak, że... transfery nie zostały jeszcze w pełni zrealizowane.

Przyczyną takiego stanu rzeczy są kwestie finansowe. Okazuje się, że transakcje zostaną opłacone dopiero 11 sierpnia, co potwierdza dyrektor wykonawczy Milanu, Marco Fassone.

- Milan chce uspokoić wszystkich fanów w związku ze sprawą finansów i zapewnić, że wszystko zostanie uregulowane do 11 sierpnia - stwierdził dyrektor. Co więcej, Fassone informował o sprawie już wcześniej.

- Zgłosiliśmy do UEFA listę zawodników. Nie znaleźli się na niej Bonucci i Biglia, ich transakcje dopiero co domknęliśmy. To nie są jednak problemy, to tylko techniczne komplikacje wynikające z opóźnienia i szybkości, z jaką zrealizowaliśmy obie operacje. Wszystko zostanie rozwiązane, kiedy drużyna wróci do Włoch.

Brak zapłaty za transfery oznacza, że obaj zawodnicy nie będą mogli na razie występować w oficjalnych meczach. Przenosiny graczy do Mediolanu nie są jednak zagrożone, bowiem klub złożył już odpowiednie dokument i do uregulowania zostały już tylko wpłaty - 40 milionów euro plus dwa miliony w bonusach dla Juventusu za Bonucciego oraz 17 milionów dla Lazio za Biglię.

Piłkarze nie powinni mieć problemu, by wziąć udział w inauguracji ligi. Sezon Serie A startuje w weekend 19-20 sierpnia, wtedy też Bonucci i Biglia powinni być do pełnej dyspozycji trenera.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelony José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelony Górnik Zabrze: Lukas Podolski odejdzie? „Ma oferty z tych miejsc” Górnik Zabrze: Lukas Podolski odejdzie? „Ma oferty z tych miejsc” Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Polska - Albania. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | ONLINE] Polska - Albania. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | ONLINE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy