Bonucci naprawdę może odejść z Milanu. Są negocjacje

Bonucci naprawdę może odejść z Milanu. Są negocjacje
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: La Gazetta Dello Sport

Jak podaje „La Gazzetta dello Sport”, odejście Leonardo Bonucciego z Milanu jest coraz bardziej prawdopodobne.

Doświadczony stoper od dawna jest łączony z przenosinami do Paris Saint-Germain. Według dziennikarzy „LGdS” sprawa cały czas ewoluuje i taki krok stał się bardzo realny. Agent 31-latka, Alessandro Lucci, spotkał się już w Paryżu z działaczami mistrza Francji. Strony prowadziły negocjacje. 

Jeśli chodzi o finanse, PSG nie będzie miało problemów z dopięciem transakcji. Nad przeprowadzką cały czas ma jednak zastanawiać się sam zawodnik. Podobno poprosił on o nieco więcej czasu i ostateczną decyzję podejmie w weekend. Do tego momentu Trybunał Arbitrażowy do spraw Sportu w Lozannie wyda werdykt w sprawie Milanu, a także wybrane zostaną nowe władze „Rossonerich”.

„LGdS” nie podaje na razie konkretnej kwoty, którą PSG jest w stanie wydać na transfer Bonucciego, ale wcześniej w kontekście takiego ruchu pisało się o 35-40 milionach euro. Przypomnijmy, że pozyskanie obrońcy mocno rozważał w ostatnim czasie również Manchester United.

Bonucci trafił do Milanu w zeszłym roku, przenosząc się tam z Juventusu. W barwach mediolańskiego klubu rozegrał jak dotąd 51 meczów (dwa gole, asysta).

Nie bez znaczenia jest fakt, że całkiem niedawno do PSG trafił były klubowy kolega Bonucciego, Gianluigi Buffon.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy