Borek krytykuje reprezentanta Polski: To co on robi, to jest skandaloza

Borek krytykuje reprezentanta Polski: To co on robi, to jest skandaloza
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Misja Futbol I Onet

W niedzielę reprezentacja Polski przegrała z Włochami 0:1. Kilku podopiecznych Jerzego Brzęczka zaprezentowało się zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Jednym z nich był Arkadiusz Reca, który niespodziewanie znalazł się w jedenastce. Niespodziewanie, ponieważ w tym sezonie 23-letni lewy obrońca, który wcześniej współpracował z Brzęczkiem w Wiśle Płock, rozegrał tylko jedno spotkanie w koszulce Atalanty.

- To co robi ten Reca, to jest skandaloza. Nie pamiętam czegoś takiego w historii reprezentacji Polski. Trzy dni wcześniej facet miał wolne i siedział na trybunach. Ma 23 lata, a on mi umiera na boisku i nie jest w stanie wybiegać spotkania na poziomie reprezentacji. O czym my tutaj dyskutujemy.

- Chłopie, ty tam masz zwymiotować, ma ci się zrobić ciemno. Masz pokonać ból, granicę własnego organizmu. Jeśli ja, jako kibic, mam się zastanawiać, czy 23-letni chłopak jest w stanie wybiegać spotkanie w reprezentacji, to szkoda mojego czasu - powiedział Borek w emitowanej na Onecie Misji Futbol.

Niedzielny mecz z Włochami był dla Recy trzecim występem w dorosłej reprezentacji Polski. Defensor zadebiutował w niej już za kadencji Brzęczka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy