Borini i Caldara żegnają się z Milanem

Borini i Caldara żegnają się z Milanem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Fabio Borini i Mattia Caldara wkrótce pożegnają się z Milanem - wynika z doniesień Gianluki Di Marzio.

Obaj zawodnicy nie mogą liczyć na regularną grę w barwach „Rossonerich” i dlatego dążą do zmiany klubowych barw. 28-letni Borini w tym sezonie zanotował raptem dwa występy. 25-letni Caldara nie wybiegł na murawę ani razu, do czego przyczyniły się problemy zdrowotne stopera.

Media łączyły Boriniego z kilkoma klubami, w tym m.in. z Genoą, Sampdorią oraz zespołami z Anglii. Jak donosi Di Marzio, rywalizację o jego podpis wygrał jednak Hellas Verona. Transfer wykorzystywanego na wielu pozycjach skrzydłowego do jedenastego zespołu Serie A jest w trakcie finalizacji.

Na ostatniej prostej są również negocjacje dotyczące przenosin Caldary do Atalanty. Stoper ma przejść do Bergamo na zasadzie 18-miesięcznego wypożyczenia z opcją wykupu. Zdaniem Di Marzio transakcja powinna zostać zamknięta w ciągu najbliższych 24 godzin.

Dla Caldary będzie to powrót na „stare śmieci”. Środkowy obrońca wychował się w Atalancie. Na początku 2017 roku przeszedł z niej do Juventusu, ale dalej występował w Bergamo na zasadzie wypożyczenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy