Borja Iglesias blisko transferu do Realu Betis

Borja Iglesias blisko transferu do Realu Betis
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca I Mundo Deportivo

„Marca” i „Mundo Deportivo” zgodnie donoszą, że Borja Iglesias może dołączyć w najbliższych dniach do Realu Betis.

26-letni napastnik Espanyolu doszedł do porozumienia z klubem z Andaluzji w sprawie indywidualnego kontraktu. Całkowity konsensus muszą osiągnąć jeszcze działacze obu zespołów, ale zdaniem hiszpańskich dziennikarzy jest to coraz bardziej prawdopodobne. Betis chce rozłożyć płatność za transfer atakującego na raty. W sumie jest gotów zapłacić za niego 28 milionów euro.

Iglesias trafił do Espanyolu w zeszłym roku z Celty Vigo, na której konto spłynęło 10 milionów euro. Atakujący zakończył poprzedni sezon z 17 trafieniami i trzema asystami w 37 spotkaniach LaLiga. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, zdobył 23 bramki.

Hiszpan świetnie rozpoczął również nowy sezon. W trzech dotychczasowych meczach eliminacji Ligi Europy strzelił trzy gole i zaliczył jedno ostatnie podanie. W czwartek Espanyol czeka rewanż w III rundzie kwalifikacji z FC Luzern. Pierwsze starcie zakończyło się zwycięstwem Katalończyków 3:0.

Tego lata szeregi Betisu zasilili już m.in. Nabil Fekir oraz Juanmi. Ten pierwszy kosztował hiszpański klub blisko 20 milionów euro plus bonusy.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy