Borja Mayoral na walizkach. Czeka na finał rozmów z Romą

Borja Mayoral na walizkach. Czeka na finał rozmów z Romą
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio | Marca

Niemal na pewno przed końcem okna transferowego z Realu Madryt odejdzie Borja Mayoral. Obecnie Hiszpanowi najbliżej do Romy.

23-latek nie tak dawno był już łączony m.in. z Lazio oraz Valencią, ale do żadnej z tych ekip nie trafił. Wychowankiem „Los Blancos” ewidentnie szargają sprzeczne emocje. Z jednej strony Zinédine Zidane oferuje mu miejsce w klubie jego życia, zaś z drugiej bez wątpienia jest to idealny moment na transfer do zespołu, w którym będzie mógł się rozwijać.

Borja Mayoral ma za sobą dwuletni pobyt w Levante i aby wykonać następny krok, potrzebna jest do tego zmiana klubu. Coraz więcej wskazuje na to, że zawodnik trafi do Romy.

Jak donosi Gianluca Di Marzio, po wstępnej zgodzie od autora 16 trafień w 31 występach dla reprezentacji Hiszpanii U-21, „Wilki” rozpoczęły konkretne negocjacje z Realem Madryt.

Obecnie mają być już ustalane ostatnie szczegóły operacji, która odbędzie na nieco innych warunkach niż wcześniej podawano. Atakujący zostanie wypożyczony z opcją kupna, a według „Marki” 13-krotni zdobywcy Pucharu Europy na całej operacji zarobić mogą 12 milionów euro (trzy miliony za wypożyczenie i reszta wraz z transferem definitywnym). Wcześniej jednak przedłuży on wygasającą w czerwcu 2021 roku umowę.

Zważywszy na powyższe informacje, nie można wykluczyć tego, że hiszpański piłkarz swój ostatni występ dla „Królewskich” w tym sezonie ma już za sobą. Jak dotąd było mu dane przywdziewać trykot madrytczyków 32 razy, notując w tym czasie siedem trafień i cztery asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Krychowiak był bliski hitowego transferu przez konflikt z trenerem?! Temat może wrócić zimą Krychowiak był bliski hitowego transferu przez konflikt z trenerem?! Temat może wrócić zimą Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy